je řešení

Služby

Solvenda s.r.o Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví, ať už se jedná o výstavby nebo rekonstrukce. Našim zákazníkům navíc zajišťujeme komplexní služby: kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby "na klíč".

 

Předprojektová příprava

Již při investičním záměru, můžete kontaktovat naše kvalifikované odborníky. Pomůžeme Vám s případným výběrem pozemku, zhotnotíme možnosti realizace, pomůžeme Vám nastavit reálný časový harmonogram akce, poradíme v oblasti verejnoprávního projednání záměru atd.

 

Projektová dokumentace

Na základě Vašich podnětů, připomínek návrhů a požadavků Vám zajistíme veškerou projektovou dokumentaci potřebnou pro záměr, povolení a realizaci.
Zajistíme studii stavby, dokumentaci pro územní řízení, stavební povolení, ralizační dokumentaci, rozpočet. Zajistíme veškeré potřebné průzkumy i posudky, jsou-li potřebné. Zajistíme a doporučíme nutný nebo potřebný rozsah těchto podkladů.

 

Optimalizace

Máte-li již zpracovaný projekt, vypracujeme nabídkovou cenu za dodávku stavby. V případě Vašeho zájmu můžeme provést cenovou i technickou optimalizaci investičního záměru, popřípadě optimalizovat provozní náklady při užívání stavby.

 

Nabídkové řízení

Nabídku pro vás zpracujeme vždy na základě vašich podkladů a požadavků. Předběžné nabídky zpracujeme na základě studie stavby, nebo dokumentace pro stavební povolení. Jsme připraveni nabídku revidovat podle dalších postupných dohod.

 

Realizace díla

Při dohodě o všech podmínkách spolupráce na zakázce zajistíme generální nebo dílčí realizaci dohodnutého díla. Při generální dodávce dle dohody zařídíme kontrolní prohlídku (kolaudaci), tak aby skutečně dílo bylo dokončené.

 

Dlouhodobá spolupráce

Snažíme se s našimi zákazníky zůstat v dlouhodobém kontaktu. Každá stavba časem zraje a je potřeba tomu věnovat určitou péči, kterou našim zákazníkům nabízíme. 

Vyhledávání

Kontakt

Solvenda s.r.o Čiklova 1706/13a
Praha 2
128 00
+420 737 364 844
+420 261 212 917

IČO: 02646005

DIČ: CZ 02646005

číslo účtu: 76583636/5500 

Banka: Raiffeisenbank a.s.

Spisová značka: C 221766 vedená u Městského soudu v Praze