je řešení

slovo úvodem

 

Vážení obchodní partneři,


dovolte mi stručně představit naší společnost.


Naše společnost se zaměřuje na generální dodávky staveb, tzn. jsme stavební firma pohybující se v celé spektru stavebního trhu. Já i moji kolegové jsme se posledních 10 let pohybovali v segmentu halových staveb, ale po založení vlastní firmy se chceme orientovat na kompletní dodávky.

Díky zkušenostem a dlouhodobým kontaktům umíme nabídnout velmi zajímavé ceny i podmínky při generální dodávce a zajištění kompletní výstavby v jakémkoliv koutě republiky.

Je na vlastním rozhodnutí investora, zda-li rozparceluje zakázku na jednotlivé dílčí celky a bude si celou stavbu koordinovat sám a nebo si zvolí cestu generálního dodavatele i s variantou řízených subdodávek (dodavatelé přímo vybraní investorem, ale smluvně pracující pro GD.)

Již máme za sebou realizaci halového areálu jako generální dodavatel pro investora, kde právě tento systém spolupráce se velmi osvědčil a našli jsme shodu s investorem, a vidím v tom cestu do dalších jednání. Investor jedná s jedním generálním dodavatelem, který řeší celou stavbu, ale v případě dodávky přímo od firmy vybrané investorem, investor předá kontakt a vše již dále řeší GD, s předem domluveným poplatkem za koordinaci.

Jsme připraveni v tomto duchu pracovat na tvorbě ceny a podmínkách spolupráce. Vše se může odvíjet již od projekčních prací a pokračovat přes realizaci, ke kolaudaci a následné spolupráci po dokončení díla.

Tato doba je pro stavební trh nelehká, jedná se o značnou částku finančních prostředků, kterou investor do nové stavby investuje, proto si svoje rozhodnutí musí dobře promyslet a zvážit. Já mohu jen dávat otevřené informace k rozhodování. Je tedy na Vás pro jakou cestu se rozhodnete. Já budu preferovat cestu generálního dodavatele, neboť se domnívám, že pro fungující firmu v zcela jiném oboru je toto jediná cesta.

 

Pokud pro Vás cesta spolupráce na této bázi bude akceptovatelnou cestou, tak jsem připravený dle dohody o termínu přijet a vše projednat osobně a posunout dál.Ing. Martin Kořínek - jednatel

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Solvenda s.r.o Čiklova 1706/13a
Praha 2
128 00
+420 737 364 844
+420 261 212 917

IČO: 02646005

DIČ: CZ 02646005

číslo účtu: 76583636/5500 

Banka: Raiffeisenbank a.s.

Spisová značka: C 221766 vedená u Městského soudu v Praze